Forum kobiet kreatywnych

Sprzedaż na odległość

UNDOS - 8-4-2016 at 12:52 AM

Słuchajcie, chciałbym sprzedać bardzo szybko samochód. Nie mam czasu na wyczekiwanie na łaskawego klienta, który może przyjedzie, a może nie przyjedzie. Potrzebuję pilnie gotówki, nawet, jeśli cena auta będzie niższa od tej jaką oczekuję. Wiadomo, że sprzedający chce jak najwięcej zarobić, a kupujący jak najmniej zapłacić. Mi zależy na czasie. Doradźcie, kto kupuje szybko samochody.

Sprzedaż na odległość

nastka89 - 8-4-2016 at 01:38 AM

Jeśli tgo dobre auto, to ja sie chętnie zgłoszę. Lubię ryzyko i lubię podejmować szybkie decyzje.

Sprzedaż na odległość

Hobbert - 8-4-2016 at 03:05 AM

Chciałem ci polecić jakiś komis w okolicy, ale skoro nie masz zbyt dużo czasu to pozostaje ci chyba tylko czekać.

Sprzedaż na odległość

KormaK - 8-4-2016 at 04:06 AM

Nie zgadzam się z kolegą wyżej. Wystarczy skontaktować się z firmą skupującą samochody. Polecam superautomarket.pl/poznan/ , gdzie szybko i sprawnie można sprzedać auto. Wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny, a doradcy sami kontaktują się z klientem. Co ważne gotówka może trafić w ręce sprzedawcy jeszcze tego samego dnia.

Sprzedaż na odległość

kandyzowana - 8-4-2016 at 04:29 AM

No taka sprzedaż na pewno koledze przypadnie fo gustu. Szczerze mówiąc, to nie wiedziałam nawet, że tego rodzaju transakcje są możliwe. Słyszałam kiedyś o ludziach, którzy kupują praktycznie każdy rodzaj samochodu, ale nie myślałam, że jest to taki prężny interes.

Sprzedaż na odległość

mrozu - 8-4-2016 at 07:15 AM

Aby dobrze sprzedać wystarczy wybrać dobry autokomis Łódź oferuje bardzo dużo takich miejsc. Ale i tak jestem zdania, że dobry kupujący zawsze da coś od siebie. To znaczy, że jeśli auto jest godne uwagi nie będzie zaniżał sztucznie kwoty, by jak najwięcej zarobić na kolejnej transakcji.

Sprzedaż na odległość

nasturcja - 8-4-2016 at 09:05 AM

Nie zawsze niestety tak jest.

Sprzedaż na odległość

Mloda_koza - 8-4-2016 at 10:30 AM

Jeśli dobrze poszukasz kupującego, to na pewno uda ci się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.