Forum kobiet kreatywnych

Ile kosztują kamery wifi?

pozorant - 14-12-2016 at 04:06 AM

Zastanawiam się, ile ma kosztować dobra kamera wifi. Potrzebuję kamery do monitoringu. No takiej, która mnie jednym słowem nei zawiedzie w żadnej sytuacji, a jednocześnie chcę trochę coś bardziej zaawansowanego technologicznie. Ile kosztują kamery wifi? Gdzie kupowaliście takie kamery?

Ile kosztują kamery wifi?

bokser - 14-12-2016 at 05:12 AM

No monitoring to jednak sprawa poważna bo jak o nią nie zadbasz to możesz się nieźle przeliczyc. na pewno kup taka kamerę, która będzie odpowiadała twoim potrzebom, bo jak Kupisz coś drogiego a nie zamierzasz z tego w ogóle korzystać to w sumie szkoda wydawać kasy to tak jak ze wszystkim.

Ile kosztują kamery wifi?

Wielki_Duch - 14-12-2016 at 07:12 AM

To wszystko zalezy od modelu konkretnie to wiadomo. No, ale kilka stówek i masz dobra kamerę ok. 2 – 3 stówek to na pewno możesz wydać na to. no ale koniecznie sprawdz parametry, które ciebie najbardziej interesują. Ja brałem stąd kamerę mzxglobal.pl/kamery/kamera-wifi.html jak chcesz to sprawdz. Oni mają w ofercie rózne kamery, kamery wifi ,kamery ahd no i jeszcze kamery anologowe, wiec ewentualnie jak nei kamera wifi to zawsze coś z analogówek możesz znaleźć.

Ile kosztują kamery wifi?

mrozu - 14-12-2016 at 08:02 AM

jak jest kamera to są kable, a jak się ma okazje kupic kamere w dobrej cenie bez kabli to lepiej brac ; ) To jednak troche wiecej miejsca a w niektórych miejscach to może to dodatkowe miejsce być jak miód na serce. Wiec tu akurat nie dziwi mnie popularność takich kamer tym bardziej, że wifi to jednak wygoda. przede wszystkim ; )

Ile kosztują kamery wifi?

UNDOS - 14-12-2016 at 09:43 AM

Do wifi to jak jest router bezprzewodowy to w zasadzie sprawa załatwiona. :P hehe sam taką kupiłem, wcześniej miałem analogową, ale teraz zaszalałem i nei załuję tego wyboru. Bo jednak warto wydać na to kasę.