Forum kobiet kreatywnych

Polećcie jakieś szkolenia biznesowe w Poznaniu

Mloda_koza - 21-12-2016 at 06:03 PM

Siema! Coraz bardziej próbuje się zagłębić w świat biznesu. Mam już sporo różnych kwalifikacji, doświadczenie też się zbiera, ale wiecie jak to jest. Czasami człowiek po prostu nie wie o różnych rzeczach, które inni mieli okazję po prostu poznać w swojej praktyce. Może wiecie gdzie się można na takie szkolenie zapisać?

Majster - 21-12-2016 at 08:09 PM

Koleżanko, teraz masz cała masę różnych takich szkoleń z dziedziny biznesu i znalezienie jakiegoś nie powinno raczej stanowić żadnego problemu. Co chwile się ogłaszają różne podmioty, dla których biznes ma znaczenie

nastka89 - 21-12-2016 at 10:33 PM

Ja całkiem niedawno byłam na takich fajnych cyklach szkoleń bizneosywch, na których poznałam naprawdę wiele ciekawostek różnych z tego świata biznesu. To było świetne doświadcenie, które chyba każdy powinien jakoś przejść

Mloda_koza - 22-12-2016 at 01:09 AM

A mogłabyś coś więcej na ten powiedzieć? Jakie to szkolenie było, gdzie i jak ono wyglądało?

nastka89 - 22-12-2016 at 01:33 AM

No jasne. Załatwiłam sobie takie szkolenie biznesowe w Poznaniu, które znalazłam kiedyś na stronie http://www.halibut.pl/ Prowadzone to jest przez doświadczonych ludzi, którzy rzeczywiście mają o tym pojęcie i się na tym znają

Majster - 22-12-2016 at 03:16 AM

Też miałem okazję się zapoznać z halibut.pl i muszę przyznać koleżance rację. Bo naprawdę warto się tym zainteresować. Tam poznałem wiele rozwiązań, które do tej pory stosuje i jestem zadowolony z tego, że tak świetnie mi wszystko prosperuje

Mloda_koza - 22-12-2016 at 05:40 AM

No to Wasze rekomendacje brzmią naprawdę fajnie i nabieram pewności, że to właśnie tam bym się chciała udać i dowiedzieć kilku nowych rzeczy na temat prowadzenia biznesów

Majster - 22-12-2016 at 08:12 AM

Tak zrób i nie pożałujesz