Forum kobiet kreatywnych

Fajna i tania kwiaciarnia z okolic Szczyrka poszukiwana

Kowwww - 17-1-2017 at 03:55 AM

Szukam kwiaciarni dobrze zaopatrzonej ze zniżkami przy większych zamówieniach. Okolice Szczyrka. Najlepiej kwiaciarnia doświadczona w realizacji kompozycji kwiatowych na przyjęcia, wesela itp.

nasturcja - 17-1-2017 at 04:33 AM

Tu jest link do strony kwiaciarni http://firmamalgorzata.pl/. Działa w Wiśle, ale dostarcza też kwiaty na okoliczne miejscowości. Realizowałam u nich większe zamówienie i odbyło się wszystko bezproblemowo.

palisada - 17-1-2017 at 05:39 AM

A jakie kwiaty polecacie na dekorację przyjęcia?

nastka89 - 17-1-2017 at 08:08 AM

To wszystko zależy od tego, dla kogo to przyjęcie i z jakiej okazji. Jeśli kwiaty są tylko jednym z elementów dekoracji, to na pewno należy dopasować je do całościowego wystroju.

palisada - 17-1-2017 at 08:38 AM

Przyjęcie będzie rocznicowe, to znaczy z okazji 30 rocznicy ślubu dla rodziców. Organizuję wspólnie z bratem i zastanawiam się nad jakimś fajnym doborem dekoracji. Chcemy urządzić coś naprawdę fajnego.

nastka89 - 17-1-2017 at 09:41 AM

No cóż, ja mam niesamowity sentyment do frezji, to takie drobne kwiaty, w różnych odcieniach, od kremowych po zółte, fiolety itd. Poza tym mają piękny zapach, ale nie taki duszący jak na przykład lilie.

Waza - 17-1-2017 at 10:52 AM

Są różne gatunki lilii, nie każdy ma tak intensywny zapach. Oczywiście, jak ktoś nie przepada to lepiej nie używać, bo z doświadczenia wiem, że nawet jak są zastosowane do dekoracji dużej sali, to zapach jest mocno intensywny. Tak więc lilie tylko te słabiej pachnące.