Forum kobiet kreatywnych

Jaka firma mi zrobi analizę akustyczną?

Kowwww - 18-1-2017 at 04:47 AM

Od jakiegoś czasu prowadze firme i niedawno wymienialiśmy urzadzenia. Bo niestety te pierwsze nie działały tak jak trzeba i potrzebuje teraz zrobic analizę akustyczną. Jaka firma mi zrobi analizę akustyczną w Poznaniu?

UNDOS - 18-1-2017 at 06:44 AM

no teraz w niejednym miejscu zrobią ci to co nazywa się analiza i ocena ryzyka zawodowego szczególnei wtedy to wazne kiedy w grę wchodzą różnego rodzaju urządzenia czy też opary. Chodzi o to, żeby czynniki szkodliwe nie narażały pracowników np. na utratę zdrowia czy też słuchu. W takim wypadku może ci pomoc firma http://sgs.analizysrodowiska.pl/ która zajmuje się tego typu sprawami .

nastka89 - 18-1-2017 at 08:29 AM

no własnie ja musiałam robic taka analizę ryzyka zawodowego kiedy zaczęliśmy wprowadzac nowe urządzenia tak jak ty do firmy. Ale to musza wykonac specjaliści, którzy uwzglednia rozne czynniki i wydadzą ostateczną ocenę.

Waza - 18-1-2017 at 08:48 AM

Wiadomo, ze wiele pracodawców stara się tu cos dla siebie zyskac ale lepiej tych spraw nie kamuflowac. Bo wiadomo ze zycie i zdrowie sa najważniejsze nie ma nic ważniejszego.

kandyzowana - 18-1-2017 at 10:44 AM

wiadomo ze w każdej pracy sa inne zasady BHP no i wiadomo ze w każdej pracy jest inaczej.