Forum kobiet kreatywnych

Jaki laptop na studia?

nasturcja - 12-2-2017 at 07:57 PM

Jakich laptopów używacie na wykładach? Jakie marki są najbardziej popularne? Na co zwrócić uwagę szukając laptopa na studia?

Jaki laptop na studia?

Kowwww - 12-2-2017 at 10:43 PM

Wszystko zalezy od tego, jakim budzetem dysponujesz. Jak możesz wydać troszke więcej, tak około 5tyś to możesz pozwolić sobie na jakiegoś MacBooka albo na ThinkPada. Te drugie znajdziesz tutaj mct-sklep.pl/thinkpad-yoga-c4549. Fajne sa chociażby lapki z serii ThinkPad Yoga 260. Super podzespoły, kompaktowy kształt, możliwość używania jako laptopa lub tabletu, wydajne baterie. Ogólnie same plusy.

Jaki laptop na studia?

nasturcja - 12-2-2017 at 11:11 PM

Liczyłam, że zmieszczę się w okolicach 3-3,5tyś. złotych. Taki wydatek to troszkę za dużo jak na moją kieszeń.

Jaki laptop na studia?

Kowwww - 13-2-2017 at 01:09 AM

W okolicach trzech koła możesz znaleź dobrego laptopa HP. Nie jest to sprzęt 2w1 tak jak w przypadku ThinkPada, ale ogólnie jak na laptopa to wnetrze ma całkiem przyzwoite. Pod tym linkiem masz kilka modeli do wyboru mct-sklep.pl/probook-470-c4579. Największa zaleta jeśli chodzi o HP Probook 470 to duże matryce oferujące doskonałą jakosć obrazu. Jak lubisz pracować na dużym ekranie to wielka zaleta.

Jaki laptop na studia?

nasturcja - 13-2-2017 at 03:33 AM

17-calowy ekran jest mi niepotrzebny. Nie chce mi się dziwgac takiego wielkiego laptopa.

Jaki laptop na studia?

Kowwww - 13-2-2017 at 05:41 AM

Zawsze możesz sięgnąc po mniejsze i tansze laptopy HP, na przykład laptopy z serii Probook 450 albo 430. Ogólnie bardzo wydajne w pracy poza domem są laptopy HP ZBook, ale one są też znacznie droższe. W razie czego masz do nich linka mct-sklep.pl/zbook-c4593. Akurat te modele laptopów znajdziesz w wersjach z mniejszymi ekranami.

Jaki laptop na studia?

palisada - 13-2-2017 at 06:56 AM

Ja korzystam z lapka lenovo kupionego w promocji w markecie i tez daje rade. Tylko czesto trzeba go ladowac to jedyny jego minus;)

Jaki laptop na studia?

nasturcja - 13-2-2017 at 07:43 AM

Dlatego chciałabym coś porządniejszego. Żeby bateria trzymała minimum te 4-6h.

Jaki laptop na studia?

UNDOS - 13-2-2017 at 08:51 AM

Może zamiast laptopa wybierz tablet? W tym sklepie mct-sklep.pl mają też duzy wybór tabletow dobrych marek w rozsadnej cenie.

Jaki laptop na studia?

nasturcja - 13-2-2017 at 11:24 AM

Jednak zostanę przy laptopie. Jeszcze poszukam, może się w końcu na coś zdecyduję:)