Forum kobiet kreatywnych

Jaki krem na zmarszczki dla mężczyzn i czy wypada…?

Supeleke - 28-2-2017 at 11:21 PM

kiedy patrzę w lustro to widzę, że jednak z upływem czasu wszystko się starzeje… nie ukrywam, że mi się to nie podoba. Czy myślicie, że facetowi wypada używać kremu na zmarszczki? Czy to nie jest niemęskie…? Jeśli nie, to może byście mi coś dobrego polecili…

kandyzowana - 1-3-2017 at 12:24 AM

oczywiście, że nie jest niemęskie.;) to dobrze, jeśli facet o siebie dba, ja to zdecydowanie doceniam. Jeśli chodzi o zmarszczki to wcale nie muszą odejmować atrakcyjności, ale faktycznie czasami dodają lat… mój mąż używa kosmetyków od tego producenta https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/188,twarz__.html i możemy polecić krem na zmarszczki dla mężczyzn, jaki tam mają.

Kowwww - 1-3-2017 at 01:49 AM

dbać o siebie wypada, byle nie wpadać w przesadę i nie siedzieć w łazience dłużej, niż kobiety.;) a nałożenie kremu to jest akurat chwile, więc nie widzę problemu. Sam używam od paru lat i widzę, że skóra wygląda lepiej, nie jest taka sucha i drażniąca.

Supeleke - 1-3-2017 at 03:57 AM

dzięki za odpowiedzi, a czy ktoś jeszcze kojarzy tamtego producenta? Opłaca się kupować jego produkty?

Waza - 1-3-2017 at 06:22 AM

jeśli chodzi o https://www.floslek.pl/ to mają wiele świetnych produktów, i dla mężczyzn, i dla kobiet.;) mój mąż używa kremu przeciw zmarszczkom po goleniu i wcale nie uważam, by odbierało to mu męskości. Jak dla mnie przeciwnie. Cieszę się, że się „nie zapuszcza” i chce być dla mnie ładny tak jak ja dla niego.;)

pozorant - 1-3-2017 at 09:04 AM

krem to w sumie podstawa, bo po goleniu może się bardzo drażnić skóra na twarzy. Nie widzę problemu i używam bez takiego zastanawiania się… tak jak szamponu czy antyperspirantu.