Forum kobiet kreatywnych

Potrzebuję nowego systemu magazynowego dla swojej firmy

nasturcja - 19-3-2017 at 10:32 PM

Zalezy mi na tym, aby firma lepiej działała. Z magazynowaniem jest trochę lipa. I dlatego potrzebuję nowego systemu magazynowego dla swojej firmy. Czy możecie mi coś polecić?

Kowwww - 20-3-2017 at 12:13 AM

Wszystko rozbija się o to na czym ci konkretnie najbardziej zalezy. Bo systemy magazynowe to mogą zoptymalizować magazynowanie a poza tym wtedy praca pracowników jest mniej chaotyczna no i jest bardziej efektywna.

UNDOS - 20-3-2017 at 12:29 AM

Wiesz u mnie sprawdziła się firma taka http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms tutaj masz opisany system zarządzania magazynem, który oferują. U mnie się on sprawdził. Łańcuch dostaw często jest skomplikowany i złożony dlatego warto zainwestować w dobry system magazynowy dla własnej firmy. Bo inaczej to niestety bywa tak ze nie do konca wszystko jest przemyślane i ułożone. A żadna firma nie może pozwolić sobie na fuszerkę.

KormaK - 20-3-2017 at 03:00 AM

Wiadomo ze dobry system magazynowy zawsze wpływa na to jak działa logistyka magazynowa. Bo dobry harmonogram doków np. też ma znaczenie. Bo wg niektórych wystarczy ponaklejać naklejki i wystarczy, żeby magazyn funkcjonował sprawnie.

Majster - 20-3-2017 at 05:53 AM

Firmy nie mogą pozwolić sobie żeby im kasa uciekala warto wiec przemyśleć jak zogranizowac logistykę magazynową, żeby nie marnować czasu na przestoje.

UNDOS - 20-3-2017 at 08:43 AM

U mnie są masowe wysyłki codziennie no i bez sytemu to można pogubić się.