Forum kobiet kreatywnych

Gdzie można kupić tubiarki?

nasturcja - 13-6-2017 at 02:34 AM

Czy możecie mi napisać, gdzie można kupić maszyny zwane tubiarkami. Mam w planie wprowdzić do produkcji fajny, kremowy kosmetyk, ale muszę się przygotować i od strony produkcyjnej. Szukam dobrego urządzenia, najlepiej nowego, któe będzie w stanie zapewnić mi odpowiednią jakość opakowania.

palisada - 13-6-2017 at 03:21 AM

Tubiarki są różne i musisz sobie z tego zdawać sprawę. Generalnie rzecz biorąc wiele zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowuych, jakie masz. Zakładam jednak, że skoro decydujesz się na taki sprzęt to masz na to odpowiednie zaplecze finansowe.

nasturcja - 13-6-2017 at 04:33 AM

O pieniądze nie muszę się martwić. Co prawda o tym nie wspomniałam, ale nie jestem nowicjuszem na rynku komsetycznym, bo działam na nim już prawie dziesięć lat, tylko trochę inny brand mnie jak do tej pory interesował :)))

Kowwww - 13-6-2017 at 06:00 AM

Ja Ci mogę polecić wiodącego dostawcę wszelkiego rodzaju maszyn przemysłowych na polski i nie tylko polski rynek i jest to firma maszynypablo.pl, która dostarczyła mi świetnego robota pakującego. Pamiętam też wiele innych folderów i tubiarki też tam na pewno były :)))

UNDOS - 13-6-2017 at 06:49 AM

Były i to na pewno :))) Zajrzyj sobie tutaj maszynypablo.pl/tubiarki/, żeby poznać więcej szczegółów. Tubiarki mogą pracować w różnych zakresach działań. Na przykład jeśli chodzi o pojemność opakowania czy o jego kształt. Możliwości modyfikacji jest też całkiem sporo.

KormaK - 13-6-2017 at 07:40 AM

A ja zawsze zastanwiałęm się jak do tubki trafia pasta do zębów...

nastka89 - 13-6-2017 at 09:10 AM

Hehe, a wiesz, że człowiek nie ma pojęcia, że takie maszyny obsługują nas codziennie. Ktoś miał dużą fantazję, że coś takiego wymyślił.