Forum kobiet kreatywnych

Pończochy samonośne rozmiary – jak dobrać odpowiedni?

nasturcja - 20-6-2017 at 09:21 PM

Wiem że mojego chłopaka strasznie kręca pończochy i chciałam mu zrobić niespodzianke, tylko nie mam pojęcia jak sprawdzić, jaki rozmiar ponczoch będzie dla mnie odpowiedni, moze jakaś podpowiedz jak to się mierzy?

palisada - 20-6-2017 at 09:49 PM

To nie jest takie trudne, ale jak chcesz zrobić to dokładnie to przeczytaj sobie instrukcje na tej stronie mijo24.pl/blog/renesans-nylonowych-ponczoch-jak-dobrac-odpowiedni-dla-siebie-rozmiar.html. Ogólnie w tej chwili rajstopy nylonowe przeżywają prawdziwy renesans, także fajnie mieć przynajmniej jedną ich pare w szufladzie. Dobry rozmiar pończoch samonośnych jest kluczowy, jeśli nie mają zsuwać się z nogi i nie mają zbyt mocno obciskać uda, także warto sprawdzić jak zmierzyc swoj rozmiar.

Kowwww - 21-6-2017 at 12:25 AM

Potwierdzam, pończochy są bardzo seksowne, zwłaszcza na zgrabnej nodze i w połączeniu z sukienką lub nocną koszulką, najlepiej taką koronkową. Ja sam kupuje takie upominki mojej dziewczynie:)

Hobbert - 21-6-2017 at 01:46 AM

a ja nie moge przekonac sie do ponczoch, caly czas mam wrazenie ze zsuna sie w najmniej odpowiednim momencie i zrobie sie czerowna jak burak:)

nasturcja - 21-6-2017 at 03:13 AM

Też bym chciała, żeby mój chłopak przejawiał taką inicjatywe. W jego przypadku wyczynem będzie samodzielny zakup skarpetek:) A właśnie, znacie jakiś sklep, gdzie można kupić tanie skarpetki bambusowe dla chłopaka?

palisada - 21-6-2017 at 04:25 AM

Tutaj masz linka mijo24.pl/category/artykuly-meskie-skarpety. W sklepie znajdziesz klasyczne skarpety bawełniane i ostatnio coraz bardziej modne skarpety męskie bambusowe w wielu róznych kolorach i rozmiarach. Te ostatnie podobno mają właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.

nasturcja - 21-6-2017 at 07:22 AM

Dzięki!