Forum kobiet kreatywnych

Solidne i ładne meble metalowe

KormaK - 14-8-2017 at 02:20 AM

interesują mnie meble metalowe które łączą funkcjonalność i wytrzymałość z łądnym wyglądem. Szczególnie potrzebuję szafek, regałów itp. Pomożecie?

Solidne i ładne meble metalowe

Mloda_koza - 14-8-2017 at 05:10 AM

Poszukaj w Domu Kolonialnym Ramadan. Tam mają sporo eleganckich mebli ale metalowe też powinny się znaleźć bo kiedyś chyba rzuciły mi się w oczy. Dokładnie nie wiem też czego szukasz także odpisz czy coś udało się znaleźć.

Solidne i ładne meble metalowe

Kowwww - 14-8-2017 at 06:10 AM

Koleżanka dobrze mówi bo mają w ofercie meble metalowe łączące solidność z estetyką. Tutaj coś powinno być - http://mebleramadan.pl/kolekcje. Mam od nich narazie jeden regalik bo nie było miejsca na wiecej i musze powiedzieć że jest naprawde mocny i godny polecenia. Dziś już nie robią takich mebli niestety.

Solidne i ładne meble metalowe

KormaK - 14-8-2017 at 08:45 AM

Znalazłem, dziękuję. Pytanko jeszcze ma odnośnie mebli drewnianych które pasowalyby do tych metalowych, coś by się znalazło?

Solidne i ładne meble metalowe

Mloda_koza - 14-8-2017 at 10:41 AM

Proszę: http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze. Tam są głównie meble pracownicze sposród których sporo pasowałoby kolorem i motywem do metalowego regału. Musisz sam dokładnie posprawdzać, wziac pod uwage kolory ścian itd bo ja polegam tylko na swojej wyobraźni. Swoją drogą zazdroszczę ci meblowania bo uwielbiam ten element prac nad pomieszczeniami :)

Solidne i ładne meble metalowe

KormaK - 14-8-2017 at 12:48 PM

Wszystko już mam. Nie sądziłem że uzyskam tak konkretną i szybką pomoc za co jestem naprawdę wdzięczny. Nie wiem czy jest czego zazdrościć w meblowaniu :P.