Forum kobiet kreatywnych

Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.

Supeleke - 28-8-2017 at 01:16 AM

Cześć, koledzy z kółka pielgrzymkowego polecili mi ostatnio modlitewnik dla mężczyzn, poświęcony dla świętego Józefa. Widziałem go na stronie: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/do-swietego-jozefa/. Czy ktoś kupował na tej stronie modlitewnik do św Józefa i może mi polecić lub odradzić? Często modlicie się do świętego Józefa? Jaka jest Wasza ulubiona modlitwa, intencja?

Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.

Majster - 28-8-2017 at 04:00 AM

Ja też słyszałem, że z racji, iż święty Józef jest patronem mężczyzn, to warto się do niego modlić, zwłaszcza jak już przyjmujesz typowo męskie role, czyli jesteś ojcem, mężem, pracownikiem, szefem.

Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.

kandyzowana - 28-8-2017 at 05:20 AM

Kupuję modlitewniki na stronie Wydawnictwa Jut i dotychczas się nie zawiodłem. Jak najbardziej mogę polecić ten sklep. Ceny są bardzo niskie, a modlitewniki bogate w treść modlitwy i życiorysy świętych.

Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.

Waza - 28-8-2017 at 06:20 AM

Polecam ten modlitewnik, kupiłam go na prezent dla mojego narzeczonego, ponieważ jest on wierzący tak jak ja. Modlitewnik bardzo mu się spodobał i często go używa, ponieważ po jego ksią-żeczce widać już znaczące ślady użytkowania, co mnie akurat bardzo cieszy.

Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.

bokser - 28-8-2017 at 09:02 AM

Jedną z modlitw możesz przeczytać już na stronie i chyba to jest moja ulubiona. Mam ten modlitewnik, najczęściej modle się właśnie tą na stronie, a druga to o obronę przed złem. Odmawia-jąc ją, naprawdę czuję siłę, by sprostać przeciwnościom losu.