Forum kobiet kreatywnych

Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.

Supeleke - 28-8-2017 at 01:16 AM

Cześć, koledzy z kółka pielgrzymkowego polecili mi ostatnio modlitewnik dla mężczyzn, poświęcony dla świętego Józefa. Widziałem go na stronie: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/do-swietego-jozefa/. Czy ktoś kupował na tej stronie modlitewnik do św Józefa i może mi polecić lub odradzić? Często modlicie się do świętego Józefa? Jaka jest Wasza ulubiona modlitwa, intencja?

Majster - 28-8-2017 at 04:00 AM

Ja też słyszałem, że z racji, iż święty Józef jest patronem mężczyzn, to warto się do niego modlić, zwłaszcza jak już przyjmujesz typowo męskie role, czyli jesteś ojcem, mężem, pracownikiem, szefem.

kandyzowana - 28-8-2017 at 05:20 AM

Kupuję modlitewniki na stronie Wydawnictwa Jut i dotychczas się nie zawiodłem. Jak najbardziej mogę polecić ten sklep. Ceny są bardzo niskie, a modlitewniki bogate w treść modlitwy i życiorysy świętych.

Waza - 28-8-2017 at 06:20 AM

Polecam ten modlitewnik, kupiłam go na prezent dla mojego narzeczonego, ponieważ jest on wierzący tak jak ja. Modlitewnik bardzo mu się spodobał i często go używa, ponieważ po jego ksią-żeczce widać już znaczące ślady użytkowania, co mnie akurat bardzo cieszy.

bokser - 28-8-2017 at 09:02 AM

Jedną z modlitw możesz przeczytać już na stronie i chyba to jest moja ulubiona. Mam ten modlitewnik, najczęściej modle się właśnie tą na stronie, a druga to o obronę przed złem. Odmawia-jąc ją, naprawdę czuję siłę, by sprostać przeciwnościom losu.