Forum kobiet kreatywnych

Jaka cena dekoratora wnętrz w Poznaniu?

Mloda_koza - 29-8-2017 at 02:18 AM

Powoli kończymy budowę domu pod Poznaniem. Nie jest zbyt duży, ale jednak można co nieco pokombinować z wnętrzami. Jest jeden słoneczny pokój i to chciałabym, aby było wykorzystane. Jaka cena dekoratora wnętrz w Poznaniu? Chciałabym, aby to jakoś rozsądnie cenowo mi wyszło.

kandyzowana - 29-8-2017 at 04:38 AM

Wiadomo że projekty wnętrz zrobione przez doświadczonego dekoratora dadza ci pojęcie o tym jak będzie wygladał twój dom. Możesz od razu wziąć projekt z wizualizacją no i ewentualnie wtedy poprosic o zmiany.

Waza - 29-8-2017 at 07:27 AM

Ja korzystałam z poznańskiej firmy i byłam zadowolona. Wiaodmo, że cena dekoratora wnętrz w Poznaniu zależy od tego, ile jest metrów kwadratowych no i co obejmuje projekt. Jak sobie zerkniesz tu http://www.mo-architekci.pl/cennik/ to zobaczysz od czego zalezy cena. A projektowanie wnętrz to jednak sztuka łączenia materiałow. Przy wizualizacjach masz często możliwość jeszcze ewentualnej zmiany materiałow. No u mnie postawiono na surowy wyglad i kamien na podłodzew kuchni jak chciałam ;)

palisada - 29-8-2017 at 07:58 AM

Dom jest takim miejscem w którym chcemy czuc się bezpiecznie i jednak projektant wnętrz który wie co wyeksponować co schowac to wie jak zadziałać w każdej sytuacji. Tak to jest.

nasturcja - 29-8-2017 at 10:15 AM

Ja z tej firmy MO Architekci mogłabym polecic dekoratorów wnętrz. Ale oni robią tez projekty dla deweloperów no i zajmuja się home staging żeby przygotowac do sprzedazy. Zreszta maja stronke swoja wiec zerknij jak chcesz.