Forum kobiet kreatywnych

Poszerzenie wrażeń z seksu z koralikami analnymi – co uważacie?

nasturcja - 17-9-2017 at 07:50 PM

Hejka! Ja i mój partner jesteśmy parą, która dopiero odkrywa swoje prawdziwe potrzeby w łóżku. Przez trzy lata związku to tak jakoś był po prostu seks, aż w końcu się ośmieliłam i przyszłam do niego w seksownym stroju pielęgniarki. Widziałam, jak mu się to spodobało i on następnym razem przyniósł wibrator. Teraz chcieliśmy pójść krok dalej, mianowicie w stosunkach analnych. Gdzieś czytałam, że podobno koraliki analne dają fajne wrażenia. A jak Wy uważacie?

palisada - 17-9-2017 at 08:44 PM

Ja generalnie nie uważam seksu analnego. Jakoś do mnie to zupełnie nie przemawia, wybaczcie…

nastka89 - 17-9-2017 at 10:19 PM

To nie wiesz, co tracisz, dziewczyno :) Tam też mamy, wbrew pozorom, bardzo szeroką strefę erotyczną, którą da się łatwo pobudzić. Zresztą nie tylko my, ale panowie też, ale tylko niektórzy się decydują na takie pieszczoty. Co do zaś koralików, to polecam, bo wrażenia są rzeczywiście pierwsza klasa.

nasturcja - 18-9-2017 at 12:17 AM

Tylko jakie wybrać? Bo widziałam jakieś takie na sznurku, a też i na sztywniejszym… nie wiem, jak to nawet nazwać.. Takie jakby plastikowe, czy coś.

nastka89 - 18-9-2017 at 12:42 AM

to już zależy od preferencji. Na przykład na tej stronie https://intymnosc.pl/pl/wibratory/455-blue-anal-beads-koraliki-analne.html masz bardzo fajne koraliki analne, z których ja sama korzystam. Zawsze je stosuję w momencie, kiedy jesteśmy najbardziej podnieceni z moim mężem. W momencie orgazmu… czyste szaleństwo, jakie to są wrażenia :)

Waza - 18-9-2017 at 02:11 AM

Ja sama korzystam z nich, kiey jestem sama i mam ochotę na pieszczotę. Również przyjemność z tego jest dużo większa :)

nasturcja - 18-9-2017 at 04:10 AM

A jak to jest? Nie uczulają przypadkiem? I plastik też ma przecież takie ostre krawędzie.

nastka89 - 18-9-2017 at 05:49 AM

Jakbyś uważniej przeczytała, to byś zobaczyła, że tam masz raz, że z wysokiej jakości plastiku, który nie uczula, dwa, że jest to plastik bezszwowy, czyli nie mają tych charakterystycznych dla plastiku ostrych krawędzi.

nasturcja - 18-9-2017 at 06:03 AM

Brzmi interesująco… coz, chyba jeśli sama nie spróbuję, to nie będę wiedzieć, prawda?

nastka89 - 18-9-2017 at 08:42 AM

Zgadza się :) Jak chcesz, to użyj też jakiegoś żelu intymnego, żeby był większy komfort przy aplikacji. Będzie Ci łatwiej ;)