Forum kobiet kreatywnych

Dajcie jakiś dobry i polski serwer do CS GO żeby można było pograć na poziomie.

KormaK - 22-2-2018 at 09:27 PM

Siemano gracze. Od jakiegoś czasu pykam w GO i najlepiej mi siedzi właśnie mapa mirage. Macie jakieś ulubione serwery gdzie grają ciągle na niej? ;) Dajcie jakieś namiary, bo znalazłem kilka serwerów ale straszne muły tam grają i ciężko się dogadać :D

turbulencja - 22-2-2018 at 10:28 PM

Grałam trochę na feelthegame i mają tam taki serwer gdzie jest mirage 24 na dobę ;) Fajny serwer, admini spoko, masz ranking, podgląd gotv i całkiem fajnie działające forum gdzie pisze dużo ludzia :D Jak by ci się mapa znudziła to jest tez drugi serwer więc zapraszam to coś pykniemy.

Majster - 23-2-2018 at 12:32 AM

Dał bym ci namiary na fajny niemiecki serwer tylko ostatnio coś im się porobiło z hostingiem i są straszne lagi :/ Lubiłem tam grać bo czasem wpadał jakiś pro gamer i pokazywał jak się muci!

Wielki_Duch - 23-2-2018 at 01:52 AM

Z tego co wiem to cswild ma 2 serwy gdzie masz only mirage. Tam to wiecznie jest tyle wiary że głowa mała :P Nie ważne o której godzinie byś chciał wbić. A może mirage ale coś z deadmatchem albo only headshot? Mam też kilka ciekawych propozycji :D

mrozu - 23-2-2018 at 03:15 AM

Jak darmowy serwer CS GO to mi najbardziej leży chyba ten z ftg. Mają go postawionego na dobry hoscie bo nawet przy 32 graczach zero lagów. Na https://feelthegame.pl/ masz ip i są tam 2 serwery, jeden właśnie z tą mapką a drugie ma wgrane 3 różne i na zmianę chodzą, mirage dust2 i coś tam jeszcze ;)

nastka89 - 23-2-2018 at 04:53 AM

Tylko i wyłącznie u wujka :D Gram tam cały czas i zawsze jest niezła zabawa. Nie wiem ile mają dokładnie serwerów bo mam zapisany tylko ten ffa ale na pewno jest też z mirage non stop :) Musisz sobie ogarnąć na ich stronie.

KormaK - 23-2-2018 at 06:47 AM

No ja tak szukam po necie i testuje :P Dużo grałem na fragmaster i tam były 3 serwy w tym jeden właśnie z only mirage ale od jakiegoś czasu są niedostępne. Tam mnie już wszyscy znali więc z ludźmi można było sobie na ts pogadać na ich kanale. Fajnie by było znaleźć coś podobnego ;) Zobaczę zaraz te 2 co mi mówicie, trzeba kogoś kto rozwali ranking :D