Forum kobiet kreatywnych

Dealer Renault czy warto kupić auto w salonie?

Supeleke - 9-9-2019 at 12:41 AM

Hejka! Od pewnego czasu mam ogromną ochotę zmienić auto i ogólnie celuję w renówki, bo bardzo mi się podobają. Szczególnie Megane IV mnie interesuje, ale nie wiem czy warto kupować nowe, czy może postawić na takie 2-letnie?

Majster - 9-9-2019 at 01:27 AM

Trudne pytanie bo wszystko zależy od indywidualnego podejścia. Nowe auto to jednak nowe auto, wiadomo. Z drugiej strony wozy bardzo szybko tracą dziś na wartości, więc 2-latek może być opłacalny. Jeśli już chcesz kupować używkę, to tylko z krajowego rynku, można zweryfikować jego historię.

bokser - 9-9-2019 at 04:05 AM

Według mnie dealer Renault to o wiele lepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o kupno samochodu. Warto dorzucić trochę i kupić nowiutkie autko, uwierz, to czysta przyjemność. Też kiedyś szukałem samych starych wozów. Raz zdecydowałem się na nówkę i zawsze już będę tylko salonowe brał.

Supeleke - 9-9-2019 at 06:34 AM

W ogóle możecie polecić jakiegoś dealera tej marki w KrK? Wiem, że potrafią być duże różnice w ofertach salonów

bokser - 9-9-2019 at 06:43 AM

Jeśli chodzi o salonu renaulta w Krakowie, to polecam zajrzeć sobie pod ten link https://dealerzyaut.pl/, masz tam adres. Bardzo dobry dealer, często mają promocje, można się dogadać i są pomocni później jeśli chodzi o serwis.

Supeleke - 9-9-2019 at 07:57 AM

OK, dzięki. Zastanawiam się jeszcze nad odwiedzeniem dealera toyoty, ale to zobaczymy, jak sprawy się potoczą. Namówiliście mnie jednak na to, żeby kupić autko nowe. Dzięki śliczne za pomoc!