Forum kobiet kreatywnych

Które agencje seo dobrze raportują prace?

Wielki_Duch - 24-4-2020 at 03:34 AM

Cześć, które z dużych agencji seo raportują najlepiej prace według was ? Tak najbardziej czytelnie, pośród wszystkich, które są na rynku ? Tak zdaję sobie sprawę, że to raczej ciężkie pytanie bo nikt, nie korzystał chyba, że wszystkich możliwych agencji.

bokser - 24-4-2020 at 03:51 AM

No fakt, raczej to niemożliwe by ktoś Ci na to pytanie bardzo rzetelnie odpowiedział. Mi fajny raport seo przygotowała Grupa Tense. Do tego rzetelnie co miesiąc podrzucają mi raporty i wyniki swoich działań. Za co mega plus. Bo są bardzo czytelne nawet dla osób które wcześniej nie miały z podobnymi rzeczami styczności. Dlatego uważam, że ich raporty seo są na wysokim poziomie. Ale jak robią to inne agencje to się nie wypowiem. W każdym razie to może być ciekawy wątek. Bo właśnie słyszałem, że niektóre agencje raportują bardzo źle i tak pod siebie by wyjść jak najkorzystniej.

Wielki_Duch - 24-4-2020 at 04:14 AM

No właśnie o to chodzi. Tez słyszałem, że GT raportuje to fajnie i nie są to tylko screeny z GSC. Co uważam, ża duży plus. A twoja opinia potwierdza tylko to co słyszałem. Dzięki za odpowiedź.

bokser - 24-4-2020 at 06:19 AM

No nie są to screeny :P A serio bardzo przejrzyście zaprezentowany zestaw danych. Dlatego, bardzo polecam. Jest to tak czytelne, że uważam, że zrobić to lepiej by było bardzo ciężko.