Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ile kosztują kamery wifi?
pozorant
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 04:06 AM
Ile kosztują kamery wifi?

Zastanawiam się, ile ma kosztować dobra kamera wifi. Potrzebuję kamery do monitoringu. No takiej, która mnie jednym słowem nei zawiedzie w żadnej sytuacji, a jednocześnie chcę trochę coś bardziej zaawansowanego technologicznie. Ile kosztują kamery wifi? Gdzie kupowaliście takie kamery?
View user's profile View All Posts By User
bokser
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 05:12 AM

No monitoring to jednak sprawa poważna bo jak o nią nie zadbasz to możesz się nieźle przeliczyc. na pewno kup taka kamerę, która będzie odpowiadała twoim potrzebom, bo jak Kupisz coś drogiego a nie zamierzasz z tego w ogóle korzystać to w sumie szkoda wydawać kasy to tak jak ze wszystkim.
Wielki_Duch
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 07:12 AM

To wszystko zalezy od modelu konkretnie to wiadomo. No, ale kilka stówek i masz dobra kamerę ok. 2 – 3 stówek to na pewno możesz wydać na to. no ale koniecznie sprawdz parametry, które ciebie najbardziej interesują. Ja brałem stąd kamerę mzxglobal.pl/kamery/kamera-wifi.html jak chcesz to sprawdz. Oni mają w ofercie rózne kamery, kamery wifi ,kamery ahd no i jeszcze kamery anologowe, wiec ewentualnie jak nei kamera wifi to zawsze coś z analogówek możesz znaleźć.
mrozu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 08:02 AM

jak jest kamera to są kable, a jak się ma okazje kupic kamere w dobrej cenie bez kabli to lepiej brac ; ) To jednak troche wiecej miejsca a w niektórych miejscach to może to dodatkowe miejsce być jak miód na serce. Wiec tu akurat nie dziwi mnie popularność takich kamer tym bardziej, że wifi to jednak wygoda. przede wszystkim ; )
UNDOS
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2016 at 09:43 AM

Do wifi to jak jest router bezprzewodowy to w zasadzie sprawa załatwiona. :P hehe sam taką kupiłem, wcześniej miałem analogową, ale teraz zaszalałem i nei załuję tego wyboru. Bo jednak warto wydać na to kasę.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.2% - SQL: 33.8%]