Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Stabilność podnosników dla niepełnosprawnych
Suszarka_8
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 02:00 AM
Stabilność podnosników dla niepełnosprawnych

Pytanie do osób korzystających z podnośników dla niepełnosprawnych o ograniczonej mobilności – czy podnośniki są stabilne i można im zaufać? Zależy mi na czymś sprawdzonym i wytrzymałym co gwarantuje mi bezpieczeństwo pracy z pensjonariuszami. Dziękuję i pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User
Kowwww
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 02:50 AM

Chyba troche Cię nie rozumiem bo każdy podnośnik dla niepełnosprawnych jest atestowany zanim dopuści się do sprzedaży. Co jak co ale te urządzenia naprawdę są sprawdzane pod każdym kątem – to raz, a dwa nie słyszałem żeby komukolwiek zdarzyły się wypadki podczas prawidłowego uzytkowania. Jak szukasz czegoś w dobrej cenie z gwarancją to polecam sklep ANMAR, na plus zalicza sie takze duzy wybor roznych innych sprzetów wiec moze cos jeszcze wpadnie ci w oko przy okazji ;).
Suszarka_8
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 03:16 AM

Przyznam ze wieksze zakupy by sie przydały bo wiele urzadzen wymaga juz wymiany. Chce żeby sale prezentowały się estetycznie i schludnie a dbanie o czystość nie pomaga jeśli wyposażenie wyglada staro. Rzecz w tym że prosiłabym o bezpośredni link do tych podnośników bo zgubiłam sie na stronie. Nie jestem zbyt komputerowa dlatego mam nadzieje ze mi to wybaczysz. Pozdrawiam!
Kowwww
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 03:36 AM

Też do asów nie należę ale linkiem podzielę się bez problemu - http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/podnoszenie-i-przemieszczanie/. Masz tu dostęp do najrózniejszych podnośników o róznych obciażeniach maksymalnych i ruchomości. Mam nadzieję że ci to pomoże, pozdrawiam.
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 06:22 AM

Hej! Pracuję w sieci ośrodków dla osób starszych i wiem na pewno że zamawiane były podnośniki, co do łóżek nie mam pewności. W kazdym razie są to porządne i sprawdzone sprzety które w porównaniu do konkurencji są tanie.
Suszarka_8
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 06:39 AM

Już zamówione i opłacone. Bardzo dziekuję za pomoc i link bo bez niego bym straciła godziny na znalezienie czego mi trzeba i sie tylko nadenerwowała. Pozdrawiam gorąco i wszystkiego dobrego!
Kowwww
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 07:37 AM

Pozdrawiam także i niech się sprzęty dobrze sprawują, cześć!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.1% - SQL: 33.9%]