Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Przekształcenie spółki osobowej w kapitałową
Kowwww
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 08:23 AM
Przekształcenie spółki osobowej w kapitałową

Witam, prowadzę spółkę osobową, jednak z wielu powodów myślę, aby zamienić ją w kapitałową. Wiem jednak, że jest to proces bardzo trudny, wymagający dużej wiedzy, a przede wszystkim załatwienia wielu spraw. Czy ktoś z Was próbował coś takiego zrobić i może się podzielić swoją opinią i radami?
View user's profile View All Posts By User
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 09:29 AM

Witaj, kilka lat temu podjęłam taką decyzję i uważam, że zrobiłam słusznie. Zgodzę się z tym, że jest to bardzo trudne do wykonania. Trzeba się zająć wieloma sprawami, które można podzielić na trzy obszary: podatkowy, rachunkowy i formalno-prawny. Jeżeli się na tym nie znasz, radzę wynająć jakiegoś specjalistę.
nastka89
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 11:24 AM

Hej, także uważam, że warto zastanowić się nad wynajęciem profesjonalnej firmy, ponieważ samemu może być ci ciężko. Jeżeli chcesz się o tym więcej dowiedzieć zajrzyj na stronę: http://swgk.pl/pl/przeksztalcenie-spolki-osobowej-w-kapitalowa, która należy do firmy zajmującej się takimi właśnie sprawami.
UNDOS
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 12:11 PM

Cześć, jeżeli chodzi o kwestie podatkowe i rachunkowe polecam Ci wynająć wspomnianą przez moją poprzedniczkę firmę, ponieważ są to prawdziwi specjaliści znający się na swojej pracy.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 5.8% - SQL: 94.2%]