Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak długo może potrwać naprawa tylnej belki?
Kowwww
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-1-2017 at 10:33 PM
Jak długo może potrwać naprawa tylnej belki?

Umówiłem się z moim serwisantem na naprawę zawieszenia w samochodzie. Po wstępnych oględzinach wychodzi na to, że do wymiany są wahacze i podobno tylną belkę trzeba naprawić. Nigdy nie słyszałem o takiej naprawie i nie wiem ile może potrwać tego rodzaju naprawa. Orientujecie się może jak to czasowo wygląda, bo nie ukrywam, że w tydzień to chciałbym się wyrobić z tym wszystkim.
View user's profile View All Posts By User
UNDOS
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 01:33 AM

Nie no aż tygodnia to nie musiz na to przeznaczac. Aha no w sumie to nie widamo, bo nie wiem, gdzie si e umówiłem. Jeśli zrobiłbyś to w firmie serwisautfrancuskich.pl to na pewno poszło by to z dnia na dzień, a tak to nie wiem. Ale zawsze mozesz trafić do nich i to będzie ta dobra zmiana :))))
Kowwww
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 03:29 AM

Hehe, pewnie, czemu nie, tylko chciałbym się czegoświęcej dowiedzieć o tej firmie, może jakieś namiary.
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 05:51 AM

Wszystko na temat działalności specjalistów od tylnego zawieszenia znajdziesz tutaj serwisautfrancuskich.pl/, bezględnie to najlepsza firma w tej dziedzinie. Specjalizują się głównie w autach francyskich, ale poradzą sobie również z innymi producentami. Jak wiadomo samochody lubią się psuć w nieoczekiwanym momencie, a ci mechanicy postawili sobie za cel, żeby jak najszybciej wypuścić auto na drogę, a naprawa tylnej belki to ich specjalność.
palisada
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 06:07 AM

Wydaje mi się, że wszystkie naprawy można zakończyć w jeden dzień, o ile wcześniej jest się umówionym. Musicie wiedziec, że jest z tym trochę pracy. Wszystko najpierw trzeba zdemontować, a później przywrócić do wcześniejszego stanu. Parę godzin ciężkiej pracy i po kłopocie, ale trzeba to wszystko najpierw zorganizować.
KormaK
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 30-1-2017 at 07:25 AM

Autka po takim remoncie śmigają aż miło. Jak mi robili tylne zawieszenie, to trwało to dwa dni, ale odebrałem auto i o mało nie wyszedlem sprawdzic, czy to faktycznie ten sam samochód, który oddałem do warsztatu. Poza tym auto od razy stało się wyższe, co przy wsiadaniu na tylną kanapę było od razu zauważalne. Jedna naprawa zmieniła praktycznie auto nie do poznania.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 2.3% - SQL: 97.7%]