Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam apartamentów o wysokim standardzie w centrum Warszawy
Waza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-2-2017 at 02:14 AM
Szukam apartamentów o wysokim standardzie w centrum Warszawy

Witam. Szukam apartamentów na krótkoterminowy wynajem w centrum Warszawy. Najpierw myślałam o hotelu ale okazuje się że wszystko jest albo bardzo drogie albo zajete, wiec pomyslalam ze łatwiej bedzie znaleźc do wynajecia całe mieszkanie. Dwie najważniejsze rzeczy to standard i lokalizacja, prosze o tym pamietac podczas odpowiadania :)
View user's profile View All Posts By User
parkingowy
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-2-2017 at 04:58 AM

Dawno już nie byłem w hotelu, bo jak tylko w Polsce weszła moda na apartamenty do wynajecia to zacząłem z nich korzystać. Dobrze kombinujesz bo to tańszy i lepszy sposób na nocleg, a do tego masz całe mieszkanie do dyspozycji i spokój :). Wejdź sobie na te strone: warsawdesignapartments.pl, to niedroga i zarazem najlepsza firma z apartamentami wysokiej klasy. Udało mi się już wiele przetestować ale tu podobało mi się najbardziej. Jeśli masz jakies pytania to pisz śmiało, postaram się odpisać.
Waza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-2-2017 at 07:49 AM

Dziękuję za pomoc. Wszystko wygląda bardzo dobrze bo jest niedrogo a po galerii widzę że mieszkania eleganckie. Doradzisz jakiś konkretny apartament blisko centrum bo nie znam tak dobrze Warszawy?
parkingowy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-2-2017 at 10:42 AM

Jeżeli chcesz zobaczyć dobre apartamenty Warszawa Centrum to najlepiej zacząć od tego: http://warsawdesignapartments.pl/apartament-palac-kultury/. Nie wiem czy jakikolwiek hotel ma lepszą lokalizację, standard bardzo wysoki, a cena bez porównania do pokoi hotelowych. Byłem tam 3 razy, zawsze wszystko grało – mieszkanko wysprzatane, czyste i pachnace aż sie nie chcialo z niego wychodzic :). Pozdrawiam serdecznie.
mrozu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-2-2017 at 12:49 PM

Czasem jestem w interesach w Warszawie, podobnie jak kolega wynajmuje mieszkanie bo tak jest bardziej komfortowo. Mogę się skupić, wypocząć nikomu się nie melduję jak przychodzę czy wychodzę. Lokalizacje są bardzo dobre bo nawet jak weźmiesz coś w centrum to bedziesz miec cisze i spokój. W hotelach niestety jest inaczej. Ciągle gwar, hałasy, masa ludzi no i sprzątaczki które wpadają co chwila sprawdzić czy mogą robić swoje.
Waza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-2-2017 at 01:06 PM

Już zarezerwowałam mieszkanie które polecił kolega. Serdeczne dzieki za pomoc :)
parkingowy
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-2-2017 at 01:46 PM

Ciesze sie ze moglem sie przydac. Nie pożałujesz a za jakiś czas przypomnicie moje słowa że apartamenty do wynajecia zdominuja wszystkie hotele. Pozdrawiam.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.3% - SQL: 31.7%]