Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie kupić narzędzia z prawdziwego zdarzenia?
Supeleke
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 02:40 AM
Gdzie kupić narzędzia z prawdziwego zdarzenia?

Czy Wy też cierpicie z tego powodu, że zalewa nas ogromna ilość tanich produktów niewiadomego pochodzenia. Ostatnio wybrałem się na zakupy, żeby kupić sobie dobry zestaw do majserkowania i wyobraźcie sobie, że po pierwszy ich testowym używciu śrubokręt już zmniejszył się o milimietr czy dwa, bo był z takiego miękkiego materiału zrobiony. Szukam dobrych narzędzi i sklepu, w którym można je kupić.
View user's profile View All Posts By User
KormaK
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 05:01 AM

Z tymi chińskimi produktami to tak zawsze jest. Niby cena jest bardzo niska, ale i czas używania jest bardzo krótki. Takimi narzęzdiami to co najwyższej możesz robaka z ziemi wydłubać. Do regularnych prac warsztatowych, czy nawet garazowychc to potrzeba jednak odpowiedniego sprzętu...
Majster
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 05:57 AM

Wiem o tym i dlatego używam zamówionego pakietu narzędzi. Wszystko udało mi się kupić bardzo szybko i tanio, jeszcze kilka lat temu. Narzędzia mam z najwyższej półki i wierzcie mi nic się z nimi nie stało do tej pory, no może poza tym, że są trochę ubrudzone, ale to już tylko i wyłącznie moja wina.
Supeleke
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 07:28 AM

Narzędzia muszą być trochę ubrudzono, bo inaczej ktoś może stwierdzić, że raz ci na nich nie zależy, a po drugie, że rzadko kiedy się z nich korzysta...A to już nie jest majserkowanie tylko zbieractwo.
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 09:48 AM

Jeśli idzie o robienie zakupów narzędzi typu śrubokręty, wiertla, wkrętaki, gwintowniki i tak dalej to zdecydowanie warto polecić sklep sklep.metalzbyt.com.pl/275-narzedzia, gdzie każdy produkt ma swoją wartość. Wszystkie elementy zostały odpwoiednio przetestowane, przez co narzędzia latami będą mogły pracować dla nowego właściciela.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 33.7% - SQL: 66.3%]