Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dekoracyjne napisy 3d w kuchni
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 03:42 AM
Dekoracyjne napisy 3d w kuchni

Witajcie. Pomyślałam ostatnio, że czas odmienić wnętrze mojej kuchni. Nie wiem jednak co. Mebli nie będę wymieniała, bo w zeszłym roku z mężem kupiliśmy nowe. Mąż by się nawet nie zgodził, ale myślałam o jakiś naklejkach, dekoracjach naściennych i innych takich. Czy możecie coś konkretnego podpowiedzieć w tym temacie?
View user's profile View All Posts By User
UNDOS
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 05:44 AM

Cześć. Niewiele znam się na dekoracjach kuchennych, ale moja żona to ma bzika na punkcie motywów roślinnych w kuchni. Cały parapet mamy zawalony doniczkami z ziołami. Ona twierdzi, że to spełnia dwie funkcje, dekoracyjną i użytkową.
palisada
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 08:08 AM

Witacie. Jestem zdania, że najlepsze dekoracje to takie, które podobają się przede wszystkim właścicielowi. Innych zdanie by mnie tak nie interesowało. Jeśli mam coś doradzić to uważam, że dekoracje kuchenne znajdziesz w sklepie naklejkomania.eu. Kupowałam tam kilka produktów.
Waza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 08:44 AM

Cześć wszystkim użytkownikom. Ja kupiłam niedawno eleganckie napisy 3D do kuchni. Są przepiękne. Podam link do oferty http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d. U mnie pasują doskonale. Na pewno nie zdecydowałabym się na nic innego. Myślę, że dobierzesz do swojej kuchni odpowiedni model.
Majster
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 09:17 AM

Hej. Moja żona także poszukuje jakiś ozdób do kuchni. Szukaliśmy w marketach i znaleźliśmy naklejki z napisami, ale nie jestem pewien czy w kuchni wytrzymają, może też powinniśmy przejrzeć strony ze sklepami, które sprzedają tylko dekoracje naścienne.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]