Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Polecam pizzę w Luboniu
Supeleke
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 03:22 AM
Polecam pizzę w Luboniu

Cześć! Byłem ostatnio w Luboniu przejazdem i napadł mnie nie mały a wielki głód i wstąpiłem do pizzerii w Luboniu. Muszę przyznać, że tak dobrej pizzy to jeszcze nie jadłem, nie wiem jak wy ale ja lubię jak ciasto jest cieniutkie z dużą porcją sera i salami, a do tego ogórek kiszony i cebulka. No i właśnie taką dostałem! nie wiem jak się nazywa ta pizza, ale polecam wam tę stronkę http://www.milenium-pizza.pl/pizza-lubon bo od razu poprosiłem ich o namiary, jeśli czujecie małego lub wielkiego głoda, to polecam?
View user's profile View All Posts By User
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 05:07 AM
Polecam pizzę w Luboniu

Hej, a to powiem Ci że to tylko jedna z lokalizacji tej sieci pizzerii, ja byłam już w kilku na terenie poznania i wszędzie pizza jest tak samo dobra:) Zamawiałam też kilka razy do domu, gdy nie chciało mi się iść do lokalu no i pizza przyjechała gorąca i pachnąca, czyli taka jaka ma być! a jeszcze mam to szczęście, że mieszkam w okolicy z darmową dostawą, więc tym lepiej dla mnie;)
Waza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 07:02 AM
Polecam pizzę w Luboniu

Cześć, ja rozumiem, że można lubić pizzę, ale żeby uważać ją za coś wybitnie smacznego, co aż trzeba polecać na forum:/ no nie wiem. mnie chłopak kilkukrotnie zabierał do pizzerii i musze przyznać, że nigdy nie miałam jakiejś ekstazy smakowej. Wiem, że on lubi takie lokale i tylko ze względu na niego tam się udaję, ale generalnie nie lubię tego typu jedzenia.
kandyzowana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 07:17 AM
Polecam pizzę w Luboniu

No cóż o gustach się nie dyskutuje;) ale powiem Ci że akurat ten lokal, który kolega i ja opisujemy ma w menu też dania obiadowe, więc może następnym razem zamiast się męczyć, zamówisz sobie jakiś obiad a chłopak pizzę i oboje będziecie zadowoleni:) Z tego co widziałam w menu to mają i drób i wiepszowinę i wołowinę, ryby chyba też, więc coś sobie wybierzesz:)
Waza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 08:22 AM
Polecam pizzę w Luboniu

O tym nie pomyślałam, żeby tak zrobić, ale to chyba jest dobry pomhysł, myślę, że też mnie będzie po prostu milej na takiej kolacji, gdy zjem coś co mi będzie smakować. Dzięki za poddanie pomysłu:)
Supeleke
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-3-2017 at 08:46 AM
Polecam pizzę w Luboniu

No i tak oto dyskusja o pizzy pozwoliła przełamać smutek w związku:D
kandyzowana
Junior Member