Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Przeprowadzka z Krakowa do Niemiec, kogo polecacie?
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 09:49 AM
Przeprowadzka z Krakowa do Niemiec, kogo polecacie?

Siemanko, będę się przeprowadzać. Nie ukrywam, ze wizja przeprowadzki całego naszego dobytku napawa mnie ogromnym lękiem. Jeszcze nie spakowałam wszystkiego, a już wiem, ze jest tego strasznie dużo. Meble, regały, dwie meblościanki, lodówka, pralka, łóżka, generalnie całe wyposażenie domu, no i oczywiście rzeczy. Strasznie dużo tego. Myślę, że przy dobrych wiatrach wyjdą dwa samochody pzreprowadzkowe, może trzy. Czy ktoś z was robił już taką dużą, zagraniczną przeprowadzkę i wie ile może to kosztować i jak to wygląda w praktyce? Może znacie kogoś sprawdzonego?
View user's profile View All Posts By User
Kowwww
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 10:09 AM

Wiesz, ze wszystko może sie zmieścić do jednego samochodu jeśli jest odpowiednio duży? Przy takiej odległości, to ma znaczenie, bo cena za jeden kurs będzie niższa niż za trzy kursy w mniejszych autach. Pod tym względem ciekawą ofertę znajdziesz tutaj http://www.profesjonalneprzeprowadzki.net/. Dopasują wielkość samochodu do gabarytów tego co będziesz chciała przenieść. Spoko jest też to, ze pomagają przy samym pakowaniu, a im skoro mają spore doświadczenie będzie łatwiej określić ile tego ostatecznie będzie ;)
palisada
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 11:31 AM

Popieram kolegę, zdecydowanie lepiej jest wszystko wziąć na raz. I pamiętaj, ze jeśli odległość jest duża, nie wiem do jakiego miasta się przeprowadzasz, będziesz musiała wynająć dwóch kierowców, jeśli nie chcesz rozwlekać tego.
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 31-3-2017 at 01:08 PM

Dzięki za rady, na pewno skorzystam.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 65.6% - SQL: 34.4%]