Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Przeprowadzki w Warszawie gdzie najtaniej?
Samotna_smoczyca
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 8-5-2017 at 11:35 PM
Przeprowadzki w Warszawie gdzie najtaniej?

Hejka wszystkim. Mam pytanie jak w temacie, jaką firmę do przeprowadzki mi polecicie i najlepiej żeby była to taka firma która nie zedrze ze mnie skory. Sporo pieniędzy poszło na sam zakup mieszkania więc już jestem i tak bez grosza :D
View user's profile View All Posts By User
turbulencja
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 01:42 AM

A patrzyłaś na oferty w internecie? Często na portalach z ogłoszeniami można znaleźć oferty i tam często są mniej znane firmy które oferują podobne usługi za naprawdę małe pieniądze. Nawet znalazłam przed chwilą coś takiego to masz to już na pw ;)
parkingowy
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 02:32 AM

Ja polecam wejść na wikiprzeprowadzki.pl/ i tam zobaczyć w cenniku czy oferta jest w twoim zasięgu. Firma tak naprawdę niewiele bierze za swoje usługi a są one najwyższej klasy. Meble, czy cokolwiek chcesz przewieźć, dojadą całe na bank ;)
Samotna_smoczyca
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 04:43 AM

Powiem może na czym mi zależy. Trzeba przenieść wszystkie meble z salonu i sypialni oraz cała kuchnie. Problem w tym, że meble są sporych wymiarów i na pewno będzie potrzeba żeby je rozmontować i ponownie złożyć na miejscu. W sumie nic specjalnego więcej nie ma ;)
mrozu
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 05:17 AM

W takim wypadku to najlepiej będzie skorzystać z linku który podał kolega wyżej. Dokładnie możesz wejść na wikiprzeprowadzki.pl/cennik/tanie-przeprowadzki/ i sprawdzić jak to wygląda. Sam szukałem takiej usługi i właśnie u nich przeprowadzka w Warszawie była najtańsza.
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 07:41 AM

Kilku moich znajomych korzystało z ich usług i bardzo sobie chwalili. Pracownicy są wprawieni w to co robią bo naprawdę zajmuje im to o wiele mniej czasu niż normalnej osobie. Nawet takie bardziej skomplikowane rzeczy potrafią rozmontować w kilka chwil. U mojej znajomej przeprowadzka trwała jeden dzień.
Samotna_smoczyca
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 9-5-2017 at 08:32 AM

W takim razie odezwę się do nich i dogram termin. Pieniędzy co prawda nie zostało mi wiele ale tka po dłuższym zastanowieniu to chyba jednak wolę wydać więcej ale mieć wszystko dograne do końca niż się potem martwić ;) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc, jak będzie po wszystkim to zdam relacje ;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.4% - SQL: 31.6%]