Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy animacja reklamowa to dobry pomysł?
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 07:12 PM
Czy animacja reklamowa to dobry pomysł?

Witam wszystkich.:) Zastanawiam się, czy animacja reklamowa to dobry pomysł na prezentację produktu? Szukamy jakichś nowych dróg promocji i zastanawiamy się nad zleceniem jakiegoś kreatywnego filmiku… Z punktu widzenia przedsiębiorcy i klienta, jak wam się podoba ten pomysł? Zapraszam do dyskusji.
View user's profile View All Posts By User
Kowwww
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 08:51 PM

Myślę, że wszystko zależy od wykonania. Jeśli animacja ma dobrą jakość i jest wykonana sensownie, może bardzo dobrze wypromować produkt. Nie bez powodu dorośli też mają słabość do bajek…;) Są to bardzo plastyczne obrazki.
palisada
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 09:34 PM

zgadzam się z kolegą, zależy to też trochę od agencji, do jakiej się zgłosisz. Bo źli wykonawcy nawet najlepszy pomysł potrafią zepsuć. A mogę zapytać jeszcze z jakiej jesteś branży, co chcesz wypromować?
nasturcja
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-5-2017 at 10:51 PM

Dzięki za odpowiedzi. A może próbowaliście robić takie animacje? Jeśli tak, polecicie mi jakąś przyzwoitą agencję? Jeśli chodzi o produkt to wolałabym za bardzo nie wnikać, ale mogę powiedzieć, że chodzi o branżę beauty.:)
Hobbert
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 01:40 AM

Ja zleciłam wykonanie takiej animacji, w nieco innej branży, bo w ogrodnictwie, ale wyszło świetnie. Zamieściliśmy filmik na mediach społecznościowych i był bardzo duży odzew od klientów, których chwycił za serce nasz scenariusz…;) Jeśli pytasz o konkretną agencję, może zerknij sobie na tę ofertę altariastudio.com/oferta/animacje-reklamowe. U nich na pewno każda animacja reklamowa jest odpowiednio przemyślana i kreatywna.
nasturcja
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 03:55 AM

A czy zyski przełożyły się na wyniki waszej firmy? Jak to było? Jestem ciekawa waszych statystyk po publikacji.
Hobbert
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 06:19 AM

Tak, przede wszystkim przyciągnęły więcej osób na nasze media społecznościowe i stronę internetową. Sprzedaż w sklepie trochę podskoczyła, wydaje mi się, że utrzyma się już na wyższym poziomie. Ale pamiętaj, że animacja to część marketingu, reszta działań też się liczy.:)
Kowwww
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 18-5-2017 at 08:41 AM

Każde działanie marketingowe jest tylko częścią jakiejś całości.:) Jeśli chodzi o animacje to mogą szybciej przenosić efekty, szczególnie jeśli uda im się trafić w jakiś dobry kanał, a nawet i po prostu do telewizji. Trzeba pokombinować.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.4% - SQL: 33.6%]