Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.
Supeleke
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 01:16 AM
Chcę kupić modlitewnik do św Józefa.

Cześć, koledzy z kółka pielgrzymkowego polecili mi ostatnio modlitewnik dla mężczyzn, poświęcony dla świętego Józefa. Widziałem go na stronie: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/do-swietego-jozefa/. Czy ktoś kupował na tej stronie modlitewnik do św Józefa i może mi polecić lub odradzić? Często modlicie się do świętego Józefa? Jaka jest Wasza ulubiona modlitwa, intencja?
View user's profile View All Posts By User
Majster
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 04:00 AM

Ja też słyszałem, że z racji, iż święty Józef jest patronem mężczyzn, to warto się do niego modlić, zwłaszcza jak już przyjmujesz typowo męskie role, czyli jesteś ojcem, mężem, pracownikiem, szefem.
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 05:20 AM

Kupuję modlitewniki na stronie Wydawnictwa Jut i dotychczas się nie zawiodłem. Jak najbardziej mogę polecić ten sklep. Ceny są bardzo niskie, a modlitewniki bogate w treść – modlitwy i życiorysy świętych.
Waza
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 06:20 AM

Polecam ten modlitewnik, kupiłam go na prezent dla mojego narzeczonego, ponieważ jest on wierzący tak jak ja. Modlitewnik bardzo mu się spodobał i często go używa, ponieważ po jego ksią-żeczce widać już znaczące ślady użytkowania, co mnie akurat bardzo cieszy.
bokser
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-8-2017 at 09:02 AM

Jedną z modlitw możesz przeczytać już na stronie i chyba to jest moja ulubiona. Mam ten modlitewnik, najczęściej modle się właśnie tą na stronie, a druga to o obronę przed złem. Odmawia-jąc ją, naprawdę czuję siłę, by sprostać przeciwnościom losu.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.7% - SQL: 32.3%]