Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jaka cena dekoratora wnętrz w Poznaniu?
Mloda_koza
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 02:18 AM
Jaka cena dekoratora wnętrz w Poznaniu?

Powoli kończymy budowę domu pod Poznaniem. Nie jest zbyt duży, ale jednak można co nieco pokombinować z wnętrzami. Jest jeden słoneczny pokój i to chciałabym, aby było wykorzystane. Jaka cena dekoratora wnętrz w Poznaniu? Chciałabym, aby to jakoś rozsądnie cenowo mi wyszło.
View user's profile View All Posts By User
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 04:38 AM

Wiadomo że projekty wnętrz zrobione przez doświadczonego dekoratora dadza ci pojęcie o tym jak będzie wygladał twój dom. Możesz od razu wziąć projekt z wizualizacją no i ewentualnie wtedy poprosic o zmiany.
Waza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 07:27 AM

Ja korzystałam z poznańskiej firmy i byłam zadowolona. Wiaodmo, że cena dekoratora wnętrz w Poznaniu zależy od tego, ile jest metrów kwadratowych no i co obejmuje projekt. Jak sobie zerkniesz tu http://www.mo-architekci.pl/cennik/ to zobaczysz od czego zalezy cena. A projektowanie wnętrz to jednak sztuka łączenia materiałow. Przy wizualizacjach masz często możliwość jeszcze ewentualnej zmiany materiałow. No u mnie postawiono na surowy wyglad i kamien na podłodzew kuchni jak chciałam ;)
palisada
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 07:58 AM

Dom jest takim miejscem w którym chcemy czuc się bezpiecznie i jednak projektant wnętrz który wie co wyeksponować co schowac to wie jak zadziałać w każdej sytuacji. Tak to jest.
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 10:15 AM

Ja z tej firmy MO Architekci mogłabym polecic dekoratorów wnętrz. Ale oni robią tez projekty dla deweloperów no i zajmuja się home staging żeby przygotowac do sprzedazy. Zreszta maja stronke swoja wiec zerknij jak chcesz.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.0% - SQL: 32.0%]