Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Interesuje mnie bransoletka z onyksu. Gdzie znajdę coś w dobrej cenie?
Samotna_smoczyca
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 02:04 AM
Interesuje mnie bransoletka z onyksu. Gdzie znajdę coś w dobrej cenie?

Hej wszystkim. Ostatnio moja znajoma kupiła sobie bransoletkę na której był fasetowany onyks. Idealnie pasowało jej to do stroju jaki miała i stwierdziłam że trochę od niej zgapię. Znacie sklepy internetowe z biżuterią gdzie może być coś takiego dostępne?
View user's profile View All Posts By User
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 04:28 AM

Sama szukałam bransoletki z krzemieniem pasiastym i znalazłam coś interesującego na stronie https://myness.pl/pl/c/Krzemien-pasiasty/2178411. Możesz przejrzeć ofertę tego sklepu bo na pewno jest tam więcej ciekawych bransoletek. Może akurat będzie ten onyks.
KormaK
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 06:46 AM

Wiem że to może głupie pytanie ale przed chwilą patrzyłem w internecie na bransoletki z onyksem i bardzo ładnie to wygląda. A to głupie pytanie brzmi, co to jest ten onyks?
UNDOS
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 08:36 AM

Kupowałem dla dziewczyny bransoletkę z onyksu właśnie w tym sklepie co pisze koleżanka. Jak wejdziesz na https://myness.pl/pl/p/Bransoletka-z-onyksu-1663/23061961 to masz akurat taki model co ja kupowałem. Na żywo wygląda to dużo bardziej okazale niż na tych zdjęciach :) Chyba że wzór nie będzie ci leżał to powinno być jeszcze kilka innych.
palisada
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 10:27 AM

Onyks to kamień :P Właściwie lepiej było by powiedzieć minerał. Jest to jakaś odmiana chalcedonu ale nie pytaj mnie co to jest bo przed chwilą znalazłam to na wikipedii ;) Fakt że jest on bardzo ładny i wygląda na dużo droższy niż faktycznie jest czyni go bardzo chodliwym towarem :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 34.8% - SQL: 65.2%]