Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: W której aptece elektrolity warto kupić?
Mloda_koza
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 10-12-2017 at 10:11 PM
W której aptece elektrolity warto kupić?

Witam. Chciałabym uzupełnić swoją domową apteczkę o kilka produktów, które moim zdaniem warto mieć pod ręką na wypadek jakichś nagłych dolegliwości. Na razie najbardziej zalezy mi na elektrolitach. Które elektrolity uważacie za najlepsze i w której aptece internetowej warto je zamówić?
View user's profile View All Posts By User
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2017 at 01:06 AM

Ja zwykle zamawiam elektrolity przez Internet w Aptece MINI. Jest tam duży wybór elektrolitów w korzystnych cenach. Nie mam swojego ulubionego produktu z tej kategorii, czasem wybieram elektrolity w formie tabletek musujących, a czasem w formie saszetek. Dla dzieci natomiast polecam elektrolity w postaci gotowego napoju o smaku truskawkowym.
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2017 at 02:07 AM

Mnie również już kilka razy zdarzyło się kupić elektrolity w aptece, którą zarekomendowałaś. Pod linkiem https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-uklad-pokarmowy-elektrolity wyszczególniono wszystkie elektrolity, które są tam do kupienia. Podoba mi się, że dostepne tam elektrolity występują w róznych postaciach. Sa z dodatkiem różnych aromatów, np. cytrynowego czy pomarańczowego, więc w smaku nie są takie złe ;)
pozorant
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2017 at 04:47 AM

Ja kupuję elektrolity w róznych aptekach i też nie mam swojego ulubionego produktu z tej kategorii. Chociaż przyznam, że cześciej wybieram saszetki niż tabletki musujące. Zdarza mi się tez przyjmowac preparaty bezsmakowe, bo jednak nie smak jest tu najwazniejszy, ale działanie.
nasturcja
Junior Member
**

Registered: 4-3-2016
Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2017 at 06:39 AM

No zgadza się. Elektrolity są bardzo przydatne podczas problemów żołądkowych, jak również w czasie upalnych dni oraz podczas duzego wysiłku fizycznego.
Mloda_koza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2017 at 07:34 AM

Dziękuję za odpowiedzi. Zrobię zamówienie na elektrolity w tej aptece, którą polecacie. Na pewno przydadza mi się w róznych sytuacjach, nie tylko w przypadku problemów z żoładkiem, ale też po treningach, które ostatnio zaczęły zajmować sporo miejsca w moim życiu.
bokser
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2017 at 08:08 AM

Elektrolity przyczyniają się do utrzymania na odpowiednim poziomie gospodarki wodno-elektrolitowej i tym samym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W przypadku ich niedoboru pojawia się senność, zmęczenie i apatia. Dobre preparaty z elektrolitami naprawdę skutecznie stawiają człowieka na nogi.
Mloda_koza
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-12-2017 at 08:46 AM

Masz rację. Już zdecydowałam, które preparaty nawadniające sobie zamówię. Oprócz tego do domowej apteczki zakupię online zioła i leki przeciwbólowe.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 65.4% - SQL: 34.6%]