Forum kobiet kreatywnych
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Sprawdzony sklep z butami Reebok.
Majster
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 18-2-2019 at 12:34 PM
Sprawdzony sklep z butami Reebok.

Siema chcę buty marki Reebok, Macie jakie doświadczenia z tą marką? Gdzie najbardziej opłaca się ją kupować? Ostatnio robiłem przegląd galerii handlowej w dużym mieście, ale wydaje mi się, że ceny mają tam znacznie droższe, niż w Internecie. A może w ogóle lepiej celować w Nike lub w Adidasa?
View user's profile View All Posts By User
parkingowy
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 18-2-2019 at 01:12 PM

ja to już w ogóle przestałem chodzić do galerii handlowych. Nigdy nie mogę znaleźć tego, czego potrzebuję. W Internecie jest prościej, bo po prostu wybierasz kategorię albo od razu wpisujesz w wyszukiwarkę i masz. Reeboka ostatnio zamawiałem z tego sklepu https://ctxsport.com/sklep/reebok/, możesz sobie sprawdzić. To oryginalny sklep z butami reebok, gdzie mają dość fajne ceny i promocje.
kandyzowana
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 18-2-2019 at 02:10 PM

mnie w zakupach przez Internet kiedyś martwiła rozmiarówka, ale odkąd spróbowałam to już wiem, że w sumie nie ma z nią problemu. Na przykład jak chcę kupić Nike to po prostu sprawdzam tabelę konkretnego producenta, mierzę stopę i wiem. Nigdy mi się nie zdarzyło wtopić. Za to z drugiej strony, w sklepach stacjonarnych, często spędzałam duuużoo czasu mierząc różne warianty i nie będąc pewną, który z nich jest ok.
mrozu
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-2-2019 at 02:29 PM

Reebok jest ok., ale musisz sobie posprawdzać konkretne modele. Pamiętaj, że każdemu pasuje co innego. Ja częściej kupuję Adidasa, choć obie marki są na wysokim poziomie.
nastka89
Junior Member
**

Registered: 28-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 18-2-2019 at 04:33 PM

Polecam sklep CTX SPORT. Masz tam wszystkie wspomniane marki, na pewno znajdziesz jakąś dla siebie. Mają na tyle szeroki asortyment, że kazdy amator sportu znajdzie tam odpowiednie ubrania dla siebie. Do tego dość szybko wysyłają towar no i mają korzystne ceny. Na stronie dostępne są też tabelki ze szczegółową rozmiarówkę.
bokser
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 18-2-2019 at 04:45 PM

ja też wolę kupować przez Internet, tak jest zdecydowanie wygodniej… mieszkam w centrum dużego miasta i mam dość dobry dostęp do sklepów, ale chodzenie po nich mnie męczy. Jak dla mnie to po prostu strata czasu. Wolę sobie kliknąć, zamówić i tyle. Ostatnio kupowałem reeboka do biegania (biegam cztery razy w tygodniu po godzinę, po różnych terenach) i jestem zadowolony.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 40.2% - SQL: 59.8%]